Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Kviečiami vaikai, norintys mokytis Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokykloje

Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokykla kviečia vaikus, norinčius mokytis muzikos, dailės, choreografijos:
 Fortepijono skyrius -  priimami 7-9 metų vaikai;
 Akordeono skyrius – priimami 7-10 metų vaikai;
 Styginių instrumentų skyrius (smuikas, violončelė) – priimami 7-9 metų vaikai;
 Pučiamųjų instrumentų skyrius (saksofonas, trimitas, klarnetas, trombonas, baritonas, tūba ir kt.), veikia pučiamųjų instrumentų orkestras – priimami vaikai (mergaitės ir berniukai)  nuo 8 metų (amžius neribojamas);
 Dailės skyrius – priimami 9 -12 metų ir vyresni vaikai;
 Choreografijos skyrius – priimami 7-9 metų vaikai;
Mokslo trukmė - 7 metai
Reikalingi  dokumentai:
1. Tėvų prašymas.
2. Vaiko gimimo liudijimo kopija.
3. Gydymo įstaigos pažymėjimas apie vaiko sveikatos būklę.
4. Nuotrauka
Dokumentai priimami iki 2011 m. gegužės 27 d.
Stojamojo egzamino konsultacijos vyks 2011 m. gegužės 30, 31 d. 15.00 val.
Stojamasis egzaminas – 2011 m.  birželio 2 d.  14.00 val.
Mūsų adresas: Plento g. 5, LT-17117 Šalčininkai, tel./faks  +370 380 51-408

Graži gamta ir turtinga istorinė praeitis supa Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menu mokyklą, įsikūrusią Karolio Vagnerio rūmuose.
Mokykla - tai moksleivių kūrybos, estetinio lavinimo centras.
Šiuo metu fortepijono, akordeono, styginių instrumentų, pučiamųjų instrumentų, dailės, choreografijos skyriuose mokosi apie 220 mokinių. Savo gebėjimus jie lavina dainuodami, grodami mokomuosiuose kolektyvuose: jaunučių, jaunių choruose, akordeonistų, styginių bei pučiamųjų instrumentų orkestruose, įvairios sudėties ansambliuose. Mokiniai nuolat dalyvauja įvairiuose koncertuose, parodose mokykloje bei miesto ir rajono šventėse. Choreografijos skyrius pastatė keturis  baletus–spektaklius: „Spragtukas“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Daktaras „Aiskauda“, „Pelenė“, tris koncertus:  „Žiema-svajonių metas“, „Sidabriniai sapnai“, „Kalėdų šviesoje“,  kurie Šalčininkų visuomenės buvo šiltai priimti.
Mokykloje rengiami metodiniai seminarai pedagogams, įvairių specialybių mokiniai nuolat dalyvauja rajono, šalies bei tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, parodose. Konkursų laureatais yra tapę visų mokyklos skyrių mokiniai. Kūrybingo mokyklos kolektyvo rengiami ir sėkmingai realizuojami įvairūs ugdymo projektai: tarptautinis S. Moniuškos lenkų instrumentinės-vokalinės muzikos festivalis-konkursas, tarptautinis jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalis „Trimituojantis pavasaris“, rajoninis akordeonistų festivalis.
Mokykla aktyviai bendradarbiauja su kitomis rajono, Lietuvos ir užsienio muzikos ir meno mokyklomis.
Sudarytos lygios sąlygos ir galimybės kiekvieno vaiko  muzikiniams ir meniniams gebėjimams bei poreikiams ugdyti.  Organizuotas tikslingas mokinių popamokinis užimtumas. Džiaugiamasi aukštais meistriškumo rezultatais.  Skiepijama meilė muzikai, šokiui, dailei. Gabūs mokiniai  skatinami siekti profesionalių aukštumų.
Gražioje, puikios akustikos barokinėje rūmų salėje nuolat koncertuoja ne tik mokyklos mokiniai, bet ir žinomi muzikos atlikėjai iš Lietuvos ir užsienio.