Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Be2gether – 2010

Nėra ribų, nėra krizės, nėra blogos nuotaikos ir blogo oro. Yra „Be2gether”!
Šių metų birželio 25–27 dienomis Norviliškėse ketvirtą kartą griaudėjo muzikos ir meno festivalis „Be2gether”.
Neįprasta, kad kelias dienas ar net savaites apsiniaukęs dangus, pirmąją festivalio dieną džiugino žiūrovus giedru ir saulėtu dangumi. Nusižengiant tradicijai, pirmąją „Be2gether” dieną nelijo. Nepaisant saulėto dangaus, jei ne kiekvienas, tai bent kas antras festivalio dalyvis atsivežė guminius batus, kurie jau tapo „Be2gether” simboliu. Vienu iš daugelio simbolių...
Viena festivalio žvaigždžių – australų grupė „Empire of the Sun” žiūrovams paruošė didžiulę geros muzikos ir šviesos efektų dozę.
Du kartus „Be2gether“ festivalyje viešėjusio „Liapis Trubieckoj” pamaina Baltarusijos roko legenda Liavon Volski savo pasirodymu užkariavo ne vieno roko muzikos mylėtojų širdį.
Dviejų didelių grupės „Instrumenti” pandų iš Estijos pasirodymo metu galima buvo pastebėti didelę grupę svečių iš Estijos, kurie garsiai dainavo populiariausius šios grupės kūrinius, patenkančius į Europos populiariausios muzikos sąrašus. Smagios elektro-pop dainos bei žaisminga atlikėjų apranga sukėlė tikrą pasitenkinimo šūksnių ir plojimų bangą.
Scenoje pasirodžiusi atlikėja Alina Orlova gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo savo pasirodymą. Ne vienam melancholiškas dainas besiklausančiam festivalio dalyviui šis atlikėjos pasirodymas buvo „labiausiai vežančiu” festivalio koncertu.
Tiesiog neįmanoma buvo praleisti Sergėjaus Šnurovo „Šnur”, buvusio patrakusios „Leningrado” grupės vokalisto, o dabar grupės „Rubl” lyderio, pasirodymo. Išgirdusi pirmuosius dainos posmus nutariau, kad keiksmai, išgirsti gatvėje, skamba daug maloniau nei iš scenoje pasirodžiusios įžymybės, vedusios man patinkančios televizijos laidos „Šnur aplink pasaulį”, lūpų.
Tai tik dalis muzikos ir meno festivalio „Be2gether” scenoje pasirodžiusios neįprastos grupių ir pavienių dainininkų armijos. Festivalio svečiams buvo paruošta keliolika linksmybių zonų, tiek pat kulinarijos objektų bei keli hektarai tik „Be2gether”sutinkamos draugiškos atmosferos. Per tris festivalio dienas, nusilipdžius molinę figūrėlę ar palapinę, buvo galima plėsti molinį „B2G” miestelį, Santuokos palapinėje susieti savo gyvenimą su antrąja puse arba čia pat išnuomota nuotaka ar jaunikiu, pasimokyti šokio ir grojimo būgnais, Aitvarų dirbtuvėse pasidaryti savo nuosavą aitvarą bei jį išbandyti, taip pat pamėginti siekti modelio karjeros...
Ketvirtąjį kartą muzikos ir meno festivalis „Be2gether” pristatė atvykusiems svečiams muzikos stilių įvairovę, meno visapusiškumą, aprangos ir šukuosenų margumą. Festivalis tapo savotiška tolerancijos mokykla, vieta, kurioje užmezgamos naujos pažintys ir draugystės, vieta, kurioje neatsižvelgiama į žmogaus amžių, politines pažiūras, tikėjimą, religiją, muzikos ar kulinarinius pomėgius.
Prisiminus visų mėgstamą posakį „trečias kartas nemeluoja” galima drąsiai teigti, kad šiųmetinis trijų dienų festivalis „Be2gether” įrodė, kad nemeluoja ne tik trečias bet ir ketvirtas kartas. Praėjus vos kelioms dienoms nuo festivalio pabaigos, jau laukiame penktojo festivalio „Be2gether” pradžios.

   

 

Irena Kolosovska