Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šeimos diena Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje

Šeimos diena Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje

,,Pačiu gražiausiu metų laiku – pavasarį, gegužės vidury, švenčiama Šeimos diena. Šeima - tai patys artimiausi žmonės, susirenkantys prie bendro stalo, kur išklausoma kiekvieno nuomonė, kur saugu ir gera; tai mamos lopšinė, šiltas tėčio žvilgsnis, senelės numegztos kojinės, senelio kiškio pyragas... Šeima – tai ir katinėlis, murkiantis ant lovos, ir maža boružėlė, lipanti smilgos stiebu, kai ją stebi mama ir dar pasakų pasaulyje gyvenantis vaikas.‘‘

Tokiais žodžiais gegužės 21 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje į susirinkusius tėvelius, senelius, bendruomenės narius kreipėsi abiturientė Ana Čuprevič. Šventinį koncertą pradėjo pačios mažiausios dalyvės: Liepa Česokaitė (1 kl.) , Viktorija Babkina (2 kl.) ir Gabrielė Keršytė (2 kl.) Jų eilėraštukai apie boružėlės namus ir katinėlį, pasakojimas apie namuose ,,atsiradusį‘‘ broliuką sujaudino žiūrovus. 



Vaikas pirmiausia šeimoje sužino, kas gera ir kas bloga, dora ir nedora, ką galima ir ko nedera daryti. Nieko nėra svarbesnio už šeimą, jokie pasaulio saldumynai neatstos artimųjų šilumos ir meilės. Apie tai ir pasakojo gimnazijos teatro būrelio ,,Versmelė“ vaikai, kuriuos rengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė L. Bandalevičė, savo sukurtame spektaklyje. Renginyje skambėjo ir antrokų, trečiokų bei ketvirtokų, kuriuos parengė muzikos mokytoja metodininkė J. Sinkevič, atliekamos dainos, skirtos mamai ir tėveliui. Nuo jų neatsiliko ir pirmos klasės mokiniai. Jie nuoširdžiai padainavo dainelę ,,Dideliems ir mažiems‘‘(vyresnioji mokytoja D. Andruškevičienė). Susirinkusiuosius pralinksmino mažųjų gimnazijos šokėjų, vadovaujamų mokytojo M. Svirskio, šokis ,,Varliukai‘‘. Gražiai pasirodė ir šeštos klasės mokiniai, kurie tėveliams pašoko nuotaikingą pačių sukurtą šokį.



Renginio pabaigoje mokiniai tėveliams dėkojo už amžiną meilę ir supratimą, o gimnazijos direktorė Danuta Zuzo palinkėjo visiems sveikatos, kantrybės ir būti laimingiems.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laima Bandalevičė