Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Auksinis Paljakų jubiliejus Paginų kaime

Auksinis Paljakų jubiliejus Paginų kaime


Prieš 50 metų sausio 24-ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekė Vaclavas ir Felia Sofija Paljakai. Šiandien su gražia sukaktimi – auksiniu santuokos jubiliejumi - Šalčininkų rajono savivaldybės mero ir administracijos vardu šią šeimą atvyko pasveikinti Poškonių seniūnijos seniūnas Rimantas Stočkus, Poškonių seniūnijos darbuotojos Valentina Diuk, Renata Fedotova ir Laima Subočienė.

Auksinių vestuvių proga Poškonių seniūnas Rimantas Stočkus linkėjo daug gražių akimirkų, gerų žmonių šalia, puikios nuotaikos ir geros kloties, o svarbiausia sveikatos, palaikyti vienas kitą ir būti visada kartu.

Prieš 50 metų per jubiliatų vestuves spaudė 28 laipsnių šaltis, o su visa palyda jaunieji krovinine mašina važiavo į Dieveniškių Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčią. Juos lydėjo didelis pulkas pabrolių ir pamergių. Tokią dieną nebaisus buvo ir šaltis.

Ponia Felia Sofija kilusi iš Paginų kaimo, o jos vyras iš Poškonių kaimo. Po vestuvių jaunieji apsigyveno Paginų kaime, kur užaugino dukrą ir sūnų, susilaukė anūkų. Šiame kaime pora gyvena ir dabar.

Ši šeima yra gražus pavyzdys ne tik giminėms, bet ir aplinkiniams. Paljakų šeima yra tvarkinga, draugiška, labai svetinga, gerbiama artimųjų ir aplinkinių gyventojų. Tokiems ir linkime išlikti.


Poškonių seniūnijos informacija