Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Koncertas Čiužakampio senelių globos namuose „Svečiuose muzika“

Koncertas Čiužakampio senelių globos namuose „Svečiuose muzika“

Sausio 27 d. Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų skyrius kartu su mokyklos stygininkų duetu koncertavo Čiužakampio senelių globos namuose. Koncertas organizuotas įgyvendinant projektą ,,Muzikinis draugystės tiltas Šalčininkai-Lyda“. Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Koncerte dalyvavo labai gausus būrys mūsų skyriaus moksleivių. Buvo parengta net 16 nuotaikingų ir  įvairaus žanro muzikinių kompozicijų. Seneliams  pademonstruoti visi mūsų mokykloje turimi instrumentai: klarnetai, saksofonai, trombonai, tenorai, altai ir, be abejo, pats didžiausias iš pučiamųjų instrumentų - tūba. Mušamųjų instrumentų skyriaus mokytojas Aleksandras Rogoža parengė keletą nuotaikingų kūrinių, kuriuos atliko du ansambliai. Buvo pademonstruoti tokie mušamieji instrumentai, kaip ksilofonas ir didysis mušamųjų instrumentų komplektas. Šiame ansamblyje groja jauniausias mūsų skyriaus mokinys Adrian Skačkovskij. Jam vos aštuoni metukai.

Dėkojame visiems koncerte dalyvavusiems senoliams, šios įstaigoje dirbančiajam personalui bei vadovui Mečislovui Zareckiui. Jūsų aplodismentai ir šypsenos mums yra pats aukščiausias įvertinimas.

Taip pat dėkojame mokytojams, parengusiems savo mokinius šiam gražiam koncertui ir kilniai misijai aplankant Čiužakampio senelių globos namus: Editai Klapatauskienei, Vytautui Žemaičiui,Tomui Želviui, Žilvinui Kumpiui, Simonui Stoniui, Aleksandrui Rogožai. Dėkojame mūsų šauniosioms akompaniatorėms: Nataljai Šilobrit, Renatai Trinkūnienei ir Danutai Stefanovič.

Renginio organizatorius - Rimantas Rutkauskas.

Gerbiami čiužakampiečiai, mes nesakome jums „sudie“. Iki naujų, ir tikimės, greitų pasimatymų!!!!


Pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas Rimantas Rutkauskas