Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nominacijos išdalintos, nugalėtojai paskelbti!

Nominacijos išdalintos, nugalėtojai paskelbti!

Šalčininkų rajono jaunimas – tai gabūs, veržlūs ir aktyvūs žmonės, kurie moka dalintis gerumu. Tradiciškai Šalčininkų rajono savivaldybė pakvietė juos į renginį „Jaunimo apdovanojimai 2019“.

 

navigacija

Renginio tradicija tęsiama nuo 2015 metų, šiemet jis organizuotas penktąjį kartą. Ir vėl iš geriausiųjų išrinkti geriausieji, kurių darbus, asmeninius bruožus, pastangas bei charizmą pastebėjo jų draugai, mokytojai, tėvai, bendradarbiai. Šalčininkų rajono mero pavaduotoja ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja Beata Petkevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo įteikė nominantams statulėles, diplomus ir atminimo dovanas.

 
 

Renginyje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, jaunimo reikalų koordinatorė Justina Balion – Voitonis, Šalčininkų rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Tomas Seliatyckis, tarybos nariai.

- Mūsų jaunimas visada buvo, yra ir bus ypatingas. Tas išskirtinumas slypi daugiakalbystėje, nes tai yra didelis pranašumas moksluose ir darbo rinkoje. Mūsų išskirtinumas slypi mūsų vertybėse, kurios yra įskiepytos mūsų bendruomenėse. Visa tai rodo, kad kuriame gero, darbštaus, mylinčio savo kraštą jaunimo įvaizdį. Linkiu Jums šiandien gero vakaro, tik gerų emocijų, ir atminkite: ir senas ir jaunas, protingas ir nelabai, turtingas ir nelabai, ir sveikas ir nelabai - visi mes esame vieni kitiems reikalingi, mes esame reikalingi mūsų Šalčininkams, – sveikinimo žodį tarė Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič
Šiemet skirti apdovanojimai aštuoniose nominacijose. Komisija svarstė net 42 kandidatų paraiškas.

Pirmas garbingas apdovanojimas skirtas geriausiems mokiniams. Dėl šio titulo kovojo keturi kandidatai: Ivann Poddubnyy (Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos mokinys), Daniel Kočan (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos mokinys), Lukas Česnulevičius (Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos mokinys) ir David Jusevič (Eišiškių gimnazijos mokinys). Nugalėtojų statutėlę atsiėmė David Jusevič, rajoninių olimpiadų nugalėtojas ir prizininkas, kurio pažymių vidurkis yra 9,5.

Nominacijoje „Metų mokinė 2019“ varžėsi Gabriela Mockutė (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos mokinė), Dominika Borovska (Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos mokinė) ir Emilija Šumska (Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokinė). Garbingas nugalėtojos titulas atiteko Emilijai Šumskai, kuri skynė prizines vietas rajoninėse lietuvių kalbos ir biologijos olimpiadose.

Kur tie 12 metų? Matematikos, chemijos, kalbų pamokos? Nominacijoje „Metų abiturientas 2019“ iš 3 labai stiprių kandidatų - Ronald Dudzinski (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos abiturientas), Jurgita Radiulytė (Kalesnikų Liudviko Narbuto gimnazijos abiturientė) ir Monika Gornostajūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmėčio gimnazijos abiturientė) triumfavo Monika, pelniusi 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų stipendiją iki studijų pabaigos Vilniaus Universitete.