Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Posėdžiavo Jaunimo reikalų taryba

Posėdžiavo Jaunimo reikalų taryba

Vakar posėdžiavusi Jaunimo reikalų taryba svarstė ateinančių metų Jaunimo apdovanojimo organizavimo klausimus ir priėmė sprendimą skelbti nominacijas.

Posėdžio metu aptartas jaunimo reikalų tarybos darbo reglamentas, pristatyti mobilaus darbo su jaunimu poreikio nustatymo anketos rezultatai, didelis dėmesys skirtas būsimų Jaunimo apdovanojimų aptarimui.

Mobilaus darbo su jaunimu poreikio nustatymo anketos rezultatus pristačiusi Jaunimo reikalų koordinatorė Justina Balion – Voitonis informavo, kad apklausoje dalyvavo 293 respondentai. Atliktas anketavimas leido suprasti, kad jaunimas žino, kas yra atvira jaunimo erdvė ir lankosi jau veikiančiose Pabarėje, Turgeliuose ir Baltojoje Vokėje, tačiau jaučiamas ir mobilaus darbo su jaunimo poreikis. Anot Šalčininkų rajono vicemerės ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojos Beatos Petkevič, tokiai veiklai būtina skatinti rajono jaunimo organizacijas, jos per vykdomą veiklą galėtų pritraukti daugiau jaunimo, o taip pat tobulinti savo kompetencijas. Jaunimo reikalų tarybos narės Donatos Ašmankevičienės teigimu, galimas ir pilotinis projektas, kuris numatytų mobilios komandos subūrimą ir veiklų užtikrinimą.

 Kitas svarbus susitikimo klausimas - Jaunimo apdovanojimai, kurie bus surengti penktąjį kartą. Konstruktyviai diskutuodami jaunimo reikalų tarybos nariai priėjo prie bendro susitarimo, kad kai kurias nominacijas šiemet reikia praplėsti, nes esama ne tik gerų jaunimo, bet ir su juo dirbančio, padedančio, motyvuojančio jaunimą pavyzdžių. Planuojama, kad renginys įvyks pirmoje vasario pusėje, o gruodį bus paskelbtos nominacijos.


Inesa Suchocka