Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Norintiems susituokti

Ruošiatės tuoktis?- Jums tai reikėtų žinoti.

Iškilminga santuokų registracija vyksta šeštadieniais specialiai tam pritaikytoje patalpoje (salėje).

Neiškilminga santuokų registracija vyksta darbo dienomis kabinete. Norintys susituokti neiškilmingai santuokos registravimo datą bei laiką pasirenka pagal savo pageidavimą.

Nuo 2008 m. liepos 1 d. nebeliko skirtingų valstybės rinkliavos dydžių už iškimingą ir neiškilmingą santuokos registravimą ir imama vienodo dydžio (20 Eur) valstybės rinkliava.

Santuoka registruojama praėjus ne mažiau kaip vienam mėnesiui nuo prašymo padavimo datos. Esant svarbioms priežastims (nėštumas, sunki liga, vaiko gimimas, jūreivio išplaukimas į jūra ar kario išvykimas į oficialią karinę misija ilgesniam kaip 3 mėnesių laikui, asmens išvykimas į diplomatinę tarnybą), santuoką galima registruoti po dviejų savaičių nuo prašymo padavimo datos.

Civilinės metrikacijos skyrius informuoja, kad santuoka gali būti registruojama ne tik civilinės metrikacijos skyriaus patalpose, bet ir Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nustatytose reprezentacinėse vietose santuokoms registruoti. Jeigu reprezentacinės vietos nėra nustatytos, santuokos registravimo ceremonija gali būti organizuojama norinčių susituokti pasirinktoje vietoje, jei tai neprieštarauja viešajai tvarkai ir gerai moralei, nekelia pavojaus gyvybei ar sveikatai.

Už santuokos registravimą ne civilinės metrikacijos skyriaus patalpose imama 60 Eur valstybės rinkliava.

Daugiau informacijos tel. (8 380) 30 155
El. paštas: cms@salcininkai.lt