Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

GYVENTOJŲ PERSPĖJIMO IR INFORMAVIMO SISTEMOS SVETAINĖ

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos sukūrė internetinę svetainę gpis.vpgt.lt., siekdamas palengvinti gyventojams atlikti savo mobiliojo ryšio telefonų nustatymus perspėjimo pranešimams apie gresiančią ar susidariusią grėsmę gauti. Perspėjimo pranešimų gavimo paslauga gyventojams – nemokama.

Internetinės svetainės lankytojai ras visą norimą informaciją apie telefonų nustatymus, aktualias naujienas, susijusias su gyventojų perspėjimo ie informavimo sistema, mobiliųjų telefonų aktyvinimo instrukcijas bei rekomendacijas, kaip elgtis nelaimės atveju. Jeigu lankytojai pasigestų tam tikros informacijos apie mobiliųjų telefonų nustatymą, gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, svetainėje yra sudaryta galimybė užduoti klausimus, į kuriuos atsakys specialistai.

Informacija joje pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Ši svetainė sukurta įgyvendinant Europos Sąjungos projektą „Gyventojų perspėjimas ir informavimas, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemos sukūrimas“.